Zabiegi w narkozie

leczymy bez bólu

Leczenie stomatologiczne w narkozie to pełny spokój podczas zabiegu dla Pacjenta

Specjalistyczna opieka

Sprawdzony i doświadczony zespół to gwarancja profesjonalizmu i bezpieczeństwa zdrowia Pacjenta.

Umów wizytę

POKAŻ NUMER

NARKOZA

Doskonale zdajemy sobie sprawę, ze leczenie stomatologiczne może wiązać się z niepokojem i dużym stresem.
Z myślą o osobach dorosłych jak i dzieciach zmagających się z paraliżującym strachem przed stomatologiem, proponujemy alternatywne rozwiązanie. Jest nim zabieg stomatologiczny w pełnej narkozie całkowicie bezpieczny i bezbolesny. Leczenie stomatologiczne w narkozie to dla Pacjenta pełny spokój podczas zabiegu..
Pragniemy zapewnić, że bezpieczeństwo i komfort naszych Pacjentów jest dla nas priorytetem!
W naszej Klinice istnieje możliwość przeprowadzenia w znieczuleniu ogólnym zarówno skomplikowanych zabiegów, jak również zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej czy protetyki stomatologicznej.
W zabiegu przeprowadzanym w znieczuleniu ogólnym biorą udział dwa zespoły- stomatologiczny oraz anestezjologiczny.
Oprócz stomatologa i anestezjologa, na sali zabiegowej przebywa także asystentka stomatologiczna, oraz wykwalifikowana pielęgniarka anestezjologiczna, która towarzyszy lekarzowi.

Sukcesem w procesie leczenia jest ścisła współpraca zespołu leczącego i zaangażowanie Pacjenta w wypełnienie wszelkich zaleceń.

U nas zrealizują Państwo marzenia o pięknym uśmiechu i pięknej twarzy bez stresów oraz z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa !

 

Co istotne!
Zabiegi w pełnej narkozie w Klinice Mediteka wykonuje jeden z najlepszych specjalistów w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii lek.med. Jan Iżykowski wraz z pielęgniarką anestezjologiczną Panią Moniką.

Pan Jan Iżykowski jest lekarzem anestezjologiem z ponad 30 letnim doświadczeniem w znieczulaniu pacjentów dorosłych, dzieci zdrowych jak i dzieci z niepełnosprawnością. Wykonuje rocznie ok 2000 tysięcy zabiegów zakończonych pełnym sukcesem! Pracuje na sprzęcie do znieczuleń najnowszej generacji firmy DR AGER, który gwarantuje pełne bezpieczeństwo znieczulenia ogólnego.

Przed każdym planowanym zabiegiem lek.med. Jan Iżykowski przeprowadza z rodzicami małego Pacjenta rozmowę, która ma na celu znieść lęki i rozwiać wszelkie wątpliwości.

W czasie narkozy górne drogi oddechowe małego Pacjenta zabezpieczone są poprzez intubację, a jego stan zdrowia jest na bieżąco monitorowany.
Dzięki takim profesjonalnym działaniom gwarantujemy najwyższy stopień bezpieczeństwa Pacjenta podczas zabiegu, nad którym nieustannie czuwa doktor Jan wraz z pielęgniarką anestezjologiczną.
Interesuje Państwa leczenie zębów w narkozie?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji !

.

dentysta narkoza opole

SPECJALISTYCZNY sprzęt do narkozy

Posiadamy specjalistyczny sprzęt,

dzięki któremu przeprowadzamy znieczulenie,

oraz monitorujemy funkcje życiowe naszych pacjentów.

ZABIEGI W PEŁNEJ NARKOZIE

Zabiegi stomatologiczne w pełnej narkozie wbrew powszechnym opiniom są bardzo bezpieczne, o ile przeprowadzane są w obecności lekarza anestezjologa.

W klinice  MEDITEKA dysponujemy pełnym zapleczem anestezjologicznym.

klinika stomatologiczno medyczna opole

Twój uśmiech jest dla nas
najważniejszy

Sprawdź co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić

bon podarunkowy dentysta opole

BON PODARUNKOWY NA ZABIEGI STOMATOLOGICZNE

SPRAW NIESPODZIANKĘ NAJBLIŻSZYM,

ZADBAJ O ICH PIĘKNY UŚMIECH I ZDROWE ZĘBY