Stomatologia dziecięca Opole

leczymy bez bólu

Leczenie stomatologiczne w narkozie to dla Pacjenta pełny spokój podczas zabiegu

Specjalistyczna opieka

Sprawdzony i doświadczony zespół to gwarancja profesjonalizmu i bezpieczeństwa zdrowia Pacjenta.

Umów wizytę

POKAŻ NUMER

STOMATOLOGIA dziecięca

W Klinice stomatologicznej MEDITEKA Opole szczególną troską otaczamy naszych najmłodszych Pacjentów.

Niezwykle ważne jest dla nas to, aby nasze pociechy objęte były profesjonalną opieką stomatologiczną już od najmłodszych lat. Odwiedzające nas dzieci traktujemy z ogromną dozą empatii. Małych Pacjentów otaczamy szczególną opieką, tak aby leczenie przebiegało w przyjemnej atmosferze. Co jest ważne sprawiamy , aby wizyta u specjalisty pozostawiła właściwe i jedynie pozytywne skojarzenia.

Pierwszy kontakt ze stomatologiem jest dla dziecka dużym przeżyciem, które kształtuje jego późniejsze nastawienie do wizyt w gabinecie stomatologicznym.

Leczenie dzieci wymaga zupełnie innego podejścia niż leczenie dorosłych pacjentów, przede wszystkim ze względu na strach,  jaki dzieci odczuwają przed tym co nieznane.

Nawiązanie relacji z małym Pacjentem , oraz zdobycie jego zaufania jest dla nas niezwykle ważne!

W trakcie pierwszych wizyt adaptacyjnych dziecko zapoznaje się z gabinetem oraz personelem medycznym.

W trakcie spotkania lekarz często w formie zabawy,  oswaja małego Pacjenta z fotelem stomatologicznym, demonstruje zasady działania  urządzeń i przedmiotów. Dzięki temu gabinet staje się dla dziecka   miejscem kojarzącym się  z zabawą i mile spędzonym czasem.

.

kącik dla dzieci

W Klinice Stomatologicznej MEDITEKA w Opolu, stworzyliśmy bezpieczny kącik dla dzieci, a w nim bajki, kolorowanki oraz zabawki.

Nasi najmłodsi Pacjenci doskonale czują się w specjalnie dla nich zaprojektowanym, kolorowym gabinecie stomatologicznym wyposażonym w profesjonalny lecz niezmiernie zabawny fotel stomatologiczny w kształcie Dinozaura.

Przed wizytą nasi Milusińscy  przyjemnie spędzają czas , natomiast po zakończonym zbiegu stomatologicznym  dzieci za swoją dzielną postawę zostają wynagrodzone drobnym upominkiem.

W naszej Klinice oferujemy pełne spektrum zabiegów z zakresu stomatologii dziecięcej.

Podejmujemy się lakowania zębów, lakierowania, leczenia ubytków próchnicowych, proponujemy różnokolorowe wypełnienia do zębów mlecznych, ekstrakcje zębów mlecznych i stałych

.

leczymy bez bólu

Mali Pacjenci nie zawsze chcą podjąć współpracę ze stomatologiem. Niekiedy najlepszym rozwiązaniem jest przeprowadzenie LECZENIA ZĘBÓW W ZNIECZULENIU OGÓLNYM.

 

Pozwala to na wykonanie kompleksowego leczenia wszystkich wymagających tego zębów bez dyskomfortu Małego Pacjenta. Dzięki temu dziecko uniknie stresu wywołanego częstymi wizytami u dentysty.

 

Nad tym, aby zabieg był bezpieczny, bezbolesny oraz, aby okres okołooperacyjny przebiegł bez dolegliwości, czuwa lekarz anestezjolog wraz z pielęgniarką anestezjologiczną

wykwalifikowana kadra

Zapraszamy Państwa na wizytę do Kliniki Stomatologicznej MEDITEKA w Opolu, podczas której wykwalifikowana kadra przedstawi Państwu zalety zabiegów w narkozie oraz przybliży  procedury obowiązujące podczas narkozy.

Należy pamiętać, że to właśnie Państwo jako Rodzice odgrywacie bardzo ważną rolę w podejściu dziecka do wizyt u stomatologa.

zapraszamy

Nasz wykwalifikowany personel odpowie na Państwa pytania i udzieli niezbędnych wskazówek, aby leczenie zębów Państwa pociech przebiegało w bezstresowej atmosferze.

 

MEDITEKA Klinika Stomatologiczna Opole ul. Torowa 16

klinika stomatologiczno medyczna opole

Twój uśmiech jest dla nas
najważniejszy

Sprawdź co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić

bon podarunkowy dentysta opole

BON PODARUNKOWY NA ZABIEGI STOMATOLOGICZNE

SPRAW NIESPODZIANKĘ NAJBLIŻSZYM,

ZADBAJ O ICH PIĘKNY UŚMIECH I ZDROWE ZĘBY