Stomatologia dziecięca

leczymy bez bólu

Leczenie stomatologiczne w narkozie to pełny spokój podczas zabiegu dla Pacjenta

Specjalistyczna opieka

Sprawdzony i doświadczony zespół to gwarancja profesjonalizmu i bezpieczeństwa zdrowia Pacjenta.

Umów wizytę

STOMATOLOGIA dziecięca

W klinice stomatologicznej MEDITEKA szczególną troską otaczamy naszych najmłodszych pacjentów.

Niezwykle ważne jest dla nas to, aby nasze pociechy objęte były profesjonalną opieką stomatologiczną już od najmłodszych lat. Odwiedzające nas dzieci traktujemy z ogromną dozą empatii. Małych pacjentów otaczamy szczególną opieką, tak aby leczenie przebiegało w przyjemnej atmosferze. I co ważne pozostawiło właściwe, pozytywne skojarzenia.

Pierwszy kontakt ze stomatologiem jest dla dziecka dużym przeżyciem, które kształtuje jego późniejsze nastawienie do wizyt w gabinecie stomatologicznym.

Leczenie dzieci wymaga zupełnie innego podejścia niż leczenie dorosłych pacjentów. Przede wszystkim ze względu na strach , jaki dzieci odczuwają przed tym co nieznane.

Nawiązanie relacji z małym Pacjentem , oraz zdobycie jego zaufania jest dla nas niezwykle ważne.

W trakcie pierwszych wizyt adaptacyjnych dziecko zapoznaje się z gabinetem, oraz personelem medycznym.

W trakcie spotkania lekarz, często w formie zabawy, oswaja małego pacjenta z urządzeniami stomatologicznymi, demonstruje zasady działania nieznanych dla dziecka urządzeń i przedmiotów. Dzięki temu gabinet staje się dla niego miejscem kojarzonym z zabawą i mile spędzonym czasem.

.

kącik dla dzieci

W klinice MEDITEKA jest kącik dla dzieci , a w nim: Bajki, kolorowanki, zabawki.

Nasi najmłodsi pacjenci doskonale się czują w specjalnie dla nich zaprojektowanym kolorowym gabinecie.

 

Przed wizytą nasi milusińscy  przyjemnie spędzają czas. Natomiast po każdej wizycie dzieci mają możliwość wybrania sobie drobnego upominku za dzielną postawę.

 

W naszej klinice oferujemy pełne spektrum zabiegów z zakresu stomatologii dziecięcej.

Podejmujemy się lakowania zębów, lakierowania, leczenia ubytków próchnicowych, proponujemy różnokolorowe wypełnienia do zębów mlecznych, ekstrakcje zębów mlecznych i stałych.

 

.

leczymy bez bólu

Mali Pacjenci nie zawsze chcą podjąć współpracę ze stomatologiem. Niekiedy najlepszym rozwiązaniem jest przeprowadzenie LECZENIA ZĘBÓW W ZNIECZULENIU OGÓLNYM.

 

Pozwala to na wykonanie kompleksowego leczenia wszystkich wymagających tego zębów bez dyskomfortu Małego Pacjenta. Dzięki temu dziecko uniknie stresu wywołanego częstymi wizytami u dentysty.

 

Nad tym, aby zabieg był bezpieczny, bezbolesny oraz, aby okres okołooperacyjny przebiegł bez dolegliwości, czuwa lekarz anestezjolog wraz z pielęgniarką anestezjologiczną

wykwalifikowana kadra

Zapraszamy Państwa na wizytę do kliniki MEDITEKA, podczas której wykwalifikowana kadra przedstawi Państwu zalety zabiegów w narkozie, oraz przybliży Państwu procedury obowiązujące podczas narkozy.

 

Należy pamiętać, że to właśnie Państwo jako rodzice odgrywacie bardzo ważną rolę w podejściu dziecka do wizyt u stomatologa .

zapraszamy

Nasz wykwalifikowany personel odpowie na Państwa pytania i udzieli niezbędnych wskazówek, aby leczenie zębów Państwa pociech przebiegało w bezstresowej atmosferze.

 

klinika stomatologiczno medyczna opole

Twój uśmiech jest dla nas
najważniejszy

Sprawdź co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić

bon podarunkowy dentysta opole

BON PODARUNKOWY NA ZABIEGI STOMATOLOGICZNE

SPRAW NIESPODZIANKĘ NAJBLIŻSZYM,

ZADBAJ O ICH PIĘKNY UŚMIECH I ZDROWE ZĘBY