Zabiegi stomatologiczne na raty

Łatwo spełnić marzenia o pięknym i zdrowym uśmiechu nie mając bariery wysokich kosztów kompleksowego leczenia. Warto je rozkładać na raty, a nie leczenie.

Programy ratalne pozwolą naszym pacjentom  bez obciążania portfela zadbać o piękny, zdrowy uśmiech. Tworzy się je  specjalnie z myślą o ludziach , którzy wiedzą, że zęby są oknem do zdrowia i wspaniałego samopoczucia.

MediRaty ułatwiają wykonanie leczenia kompleksowo. Od skutecznego wyleczenia zębów z próchnicy do naprawienia miazgi zęba, leczenie kanałowe po usunięcie wad zgryzu, uzupełnienie braków. Warto poważnie i kompleksowo podejść do przygotowania bazy dla zdrowego uzębienia. Leczenie zachowawcze jest niezwykle ważne.

MediRaty to pierwszy w Polsce, sprawdzony już w tysiącach gabinetów, klinik i szpitali, ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych.

Gdy koszty zabiegów przestają być barierą, łatwiej jest zoptymalizować plan leczenia.

Jak skorzystać z usług systemu ratalnego MediRaty?

Nic prostszego!

  1. Należy zgłosić w rejestracji kliniki MEDITEKA chęć skorzystania z systemu ratalnego MediRaty , po wcześniejszym ustaleniu z lekarzem planu leczenia.
  2. Następnie, sprawdzić swoją zdolność kredytową, wybrać  opcję rat i zamówić  finansowanie – wystarczy jedna rozmowa telefoniczna z konsultantem MediRat.
leczenie na raty

Szanowny Pacjencie,

informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej kliniki od kwoty 10 zł do 5000 zł mogą być rozliczane w systemie ratalnym, bez angażowania karty i gotówki i spłacane w 4, 8, 12 równych ratach.

Do transakcji wystarczy smartfon i dowód osobisty.

Osoby zainteresowane wyższą kwotą finansowania (do 50 tys. zł) lub dłuższym okresem ratalnym (do 36 rat) prosimy o kontakt z rejestracją Mediteki

Paydent
MediRaty
PayPlus


bon podarunkowy dentysta opole

BON PODARUNKOWY NA ZABIEGI STOMATOLOGICZNE

SPRAW NIESPODZIANKĘ NAJBLIŻSZYM,

ZADBAJ O ICH PIĘKNY UŚMIECH I ZDROWE ZĘBY