POKAŻ NUMER

WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK

medycyna estetyczna opole kwas
NA BAZIE KWASU HIALURONOWEGO

Widoczne zmarszczki na twarzy dodają nam lat. Dzięki wypełniaczom na bazie kwasu hialuronowego można się ich pozbyć dosłownie w kilka minut.

 

Wypełnianie zmarszczek przy pomocy kwasu hialuronowego stanowi jeden z najskuteczniejszych zabiegów medycyny estetycznej i zyskuje coraz bardziej na popularności.

 

W zależności od rodzaju zmarszczek, ich lokalizacji oraz głębokości lekarz dobierze właściwy preparat.

Co to jest kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy (HA) jest naturalnym elementem naszego ciała (skóry, stawów i oczu).

 

Ze względu na budowę chemiczną HA ma bardzo wysoką zdolność wiązania wody, która odpowiada za np. utrzymanie nawilżenia, jędrności i elastyczności skóry.

Kwas hialuronowy i jego wpływ na starzenie się skóry

Z wiekiem poziom kwasu hialuronowego zmniejsza się, a stan naszej skóry pogarsza.

Na utratę HA maja wpływ czynniki środowiskowe, takie jak:

 • nadmierna ekspozycja na słońce,
 • palenie tytoniu,
 • zła dieta,
 • stres
 • naturalny proces starzenia się

Nasza skóra staje się cieńsza, bardziej sucha i traci elastyczność. Linie i zmarszczki zaczynają się pojawiać, a cała harmonia twarzy zostaje zaburzona.

Dotyczy to przede wszystkim policzków, ust, brwi, skroni i linii żuchwy. 

 

Zabiegi kwasem hialuronowym przywracają skórze młody wygląd, ujędrniają ją oraz wypełniają głębokie zmarszczki, bruzdy oraz zmarszczki mimiczne, gwarantując naturalny efekt.

 

Dzięki przywróceniu naturalnego poziomu HA, wypełniacze pomagają odwrócić oznaki starzenia i sprawiają, że wygląda się młodziej, świeżo i promiennie.

Zabiegi nie są chirurgiczne, zapewniają minimalny czas rekonwalescencji oraz natychmiastowe, naturalnie wyglądające efekty.

Zalety zabiegu ;

 

OPTYMALNA TOLERANCJA PRZEZ SKÓRĘ

 

Zastosowanie kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego oraz rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa gwarantują bardzo czysty i bezpieczny produkt.

 

ZABIEG JEST BEZBOLESNY

 

Odczuwanie jest kwestią indywidualną, jednak dodanie łagodnego środka znieczulającego, do niektórych produktów sprawia, że zabieg jest jeszcze bardziej komfortowy. Ponadto wypełniacze są podawane w skórę za pomocą igieł cienkościennych, które zostały zaprojektowane specjalnie dla optymalnego komfortu Pacjenta.

 

NATURALNY EFEKT, NATYCHMIAST WIDOCZNY

ZASTOSOWANIE

 

Zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego dotyczą najczęściej: wypełnienia zmarszczek, likwidacji bruzd nosowo- wargowych, powiększania ust, modelowania policzków, modelowania konturów twarzy, brody, czy nosa, wypełnianie doliny łez.

 

 • delikatne korygowanie zmarszczek i bruzd
 • odbudowa utraconej objętości
 • powiększenie objętości ust i podkreślienia ich kształtu
 • przywracanie blasku i witalności zmęczonej skórze
 • poprawy kolorytu i elastyczności skóry
 • poprawa nawilżenia, napięciami elastyczności skóry
 • zapobieganie zmarszczkom

 

JAK DŁUGO UTRZYMUJE SIĘ EFEKT

 

Czas utrzymywania się efektów zabiegu kwasem hialuronowym zależy m.in. od  uwarunkowań genetycznych, trybu życia, diety, czy też miejsca w którym został podany preparat.

Terapia z zastosowaniem kwasu hialuronowego daje niemal natychmiastowe rezultaty  estetyczne, które utrzymują się przez okres około 9-12 miesięcy.

 

Po tym czasie kwas hialuronowy ulega stopniowej degradacji, aż do całkowitego wchłonięcia. Wówczas można zabieg powtórzyć, nie powodując jakichkolwiek zmian w wyglądzie twarzy.

 

Pamiętać należy, iż prezentowany opis ma charakter ogólny i nie stanowi informacji medycznej.

Każdorazowo podstawą do wykonania zabiegu jest indywidualna konsultacja lekarska dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa Pacjenta.

bon podarunkowy dentysta opole

BON PODARUNKOWY NA ZABIEGI STOMATOLOGICZNE

SPRAW NIESPODZIANKĘ NAJBLIŻSZYM,

ZADBAJ O ICH PIĘKNY UŚMIECH I ZDROWE ZĘBY