POKAŻ NUMER

MEZOBOTOX

mezobotox mediteka opole
Metoda ta stanowi jeden z najnowocześniejszych sposobów odmładzania twarzy

To procedura terapeutyczna stworzona przez połączenie dwóch zabiegów jakim jest mezoterapia z użyciem kwasu hialuronowego oraz zabiegu usuwania zmarszczek toksyną botulinową (botox).

 

Metoda ta stanowi jeden z najnowocześniejszych sposobów odmładzania twarzy. Stosowana przez lekarzy medycyny estetycznej wykorzystywana jest do podtrzymywania piękna skóry.

 

Na czym polega zabieg

 

Zabieg polega na wstrzyknięciu toksyny botulinowej w małych dawkach wraz z kwasem hialuronowym, dzięki czemu uzyskujemy efekt jednolitego wygładzenia skóry.

Mezobotox to zabieg

Mezobotox to zabieg i idealne rozwiązanie dla Pacjentów, którzy chcą mieć piękną i bardziej gładką skórę, jednak bez wyraźnych oznak poddania się zabiegom usuwania zmarszczek.

Wskazania do zabiegu

  • drobne zmarszczki
  • zmęczona i zniszczona skóra
  • skóra wiotka i pozbawiona elastyczności

 

Efekty zabiegu

 

Użycie kwasu hialuronowego jak również aminokwasów oraz witamin sprawia, że skóra staje się odżywiona, nawilżona oraz odbudowana, natomiast użycie botoksu przyczynia się do usunięcia delikatnych defektów skóry, a także powoduje jej rewitalizację.

Cały zabieg wpływa znacząco na polepszenie wyglądu ogólnego skóry. Ta metoda walki z czasem jest doskonałym rozwiązaniem dla osób chcących posiadać zdecydowanie młodszą, bardziej gładką skórę

WAŻNE !

 

Efekty widoczne są po tygodniu od zabiegu, przy czym efekt poprawy napięcia i wygładzenia skóry utrzymuje się przez mniej więcej pół roku. Długość czasu utrzymywania się efektów  zabiegu zależny jest od indywidualnych predyspozycji pacjenta jak i prowadzonego przez niego trybu życia. Mezobotox może być stosowany na skórę twarzy, szyi oraz dekoltu.

Pamiętać należy, iż prezentowany opis ma charakter ogólny i nie stanowi informacji medycznej.

Każdorazowo podstawą do wykonania zabiegu jest indywidualna konsultacja lekarska dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa Pacjenta.

bon podarunkowy dentysta opole

BON PODARUNKOWY NA ZABIEGI STOMATOLOGICZNE

SPRAW NIESPODZIANKĘ NAJBLIŻSZYM,

ZADBAJ O ICH PIĘKNY UŚMIECH I ZDROWE ZĘBY