POKAŻ NUMER

WOLUMETRIA twarzy LIFTING WOLUMETRYCZNY

medycyna eststyczna klinika opole
Wolumetria twarzy czyli inaczej lifting i modelowanie konturów twarzy

Z biegiem czasu twarz traci swój początkowy owal. Skóra staje się wiotka i mniej elastyczna z powodu utraty objętości, w efekcie czego twarz wygląda na starszą.

 

Aby cofnąć oznaki starzenia skóry związane z utratą objętości, wyrównać kontur, wypełnić zapadnięte policzki i podnieść owal twarzy, proponujemy Państwu nieinwazyjny zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego umożliwiający modelowanie owalu twarzy bez ingerencji skalpela. Jego celem jest uzupełnienie objętości, której spadek może wynikać z wieku Pacjenta lub specyficznej anatomii twarzy.

Zabieg polega na wstrzyknięciu wypełniacza w miejsce, gdzie ilość tkanki podskórnej ulega zmniejszeniu.

 

Wolumetria twarzy czyli inaczej lifting i modelowanie konturów twarzy ma za zadanie skorygować lub przywrócić właściwy kształt twarzy i nadać jej młodszy wygląd.

 

Wskazania :modelowanie twarzy podkreślenie kości policzkowych skorygowanie opadających policzków konturowanie zarysu żuchwy

Korekta owalu twarzy

 

Jak przygotować się do zabiegu

 

Przed planowanym zabiegiem każdorazowo przeprowadzana jest konsultacja medyczna ze Specjalistą medycyny estetycznej. Jej celem jest wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu oraz omówienie możliwych efektów po zabiegowych. Podczas konsultacji Pacjent otrzyma wszelkie niezbędne wskazówki, jednak sam zabieg nie wymaga żadnego specjalnego przygotowania.

EFEKTY :

 

Po upływie odpowiedniego czasu, następuje widoczna poprawa owalu twarzy, redukcja opadających policzków, uwydatnienie i podkreślenie kości policzkowych oraz redukcja zmarszczek i bruzd. Efekty wolumetrii utrzymują się w zależności od indywidualnych predyspozycji Pacjenta.

Pamiętać należy, iż prezentowany opis ma charakter ogólny i nie stanowi informacji medycznej.

Każdorazowo podstawą do wykonania zabiegu jest indywidualna konsultacja lekarska dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa Pacjenta.

bon podarunkowy dentysta opole

BON PODARUNKOWY NA ZABIEGI STOMATOLOGICZNE

SPRAW NIESPODZIANKĘ NAJBLIŻSZYM,

ZADBAJ O ICH PIĘKNY UŚMIECH I ZDROWE ZĘBY