POKAŻ NUMER

BIORESTRUKTURYZACJA SKÓRY

POPRAWA ODŻYWIENIA DELIKATNEJ I CIENKIEJ SKÓRY W OKOLICY OCZU

Nucleofill™ Soft Plus to preparat przeznaczony do biorestrukturyzacji skóry, opracowany na bazie naturalnych polinukleotydów . Stworzony został z myślą o poprawie odżywienia bardzo delikatnej i cienkiej skóry w okolicy oczu.

 

Rekomendacje do stosowania:

 

– Wiotkość skóry

– Drobne zmarszczki w tym tzw. kurze łapki

– Cienie pod oczami

– Obniżenie łuku brwiowego

– Leczenie przed i po zabiegach

 

Produkt jest naturalny i bezpieczny, odpowiedni dla każdego rodzaju skóry. Nie zawiera substancji o potencjale uczulającym. Występuje w postaci przezroczystego żelu.

BIOREGENERACJA SKÓRY- LIFTING NA POZIOMIE KOMÓRKOWYM

Nucleofill to nowa linia odmładzających i chroniących skórę produktów biostymulujących tzn. stymuluje skórę do regeneracji ( własna praca skóry).

 

Nucleofill jest idealny dla osób, które zauważają u siebie utratę elastyczności i objawy starzenia, a skóra jest pozbawiona blasku i wymagająca dogłębnego nawilżenia. Zabieg można wykonać niezależnie od wieku i rodzaju skóry.

Wskazania do zabiegu

 

  • rewitalizacja skóry i poprawa jej elastyczności
  • lifting twarzy, szyi i dekoltu
  • opóźnianie starzenia przez
  • regeneracja skóry
  • poprawa nawilżenia skóry
  • profilaktyka przeciwstarzeniowa

Nucleofill to preparat do głębokiej odnowy i bioresktukturyzacji skóry. Ten innowacyjny zabieg działa na trzech poziomach:

 

– liftingu

– antyoksydacji

– nawilżenia

WAŻNE !

 

Polinukleotydy wiążą wodę w organiźmie, zwiększając nawilżenie skóry oraz zwalczają wolne rodniki i hamują fotostarzenie skóry

 

Potrójne działanie preparatu na poziomie komórkowym daje efekt wyraźnego i długotrwałego odmłodzenia. Nucleofill to synonim innowacyjnej biotechnologii w medycynie estetycznej i anti-agingu. Ta naukowo potwierdzona metoda biostymulacji skóry, zawiera polinukleotydy, które w trzykierunkowym mechanizmie pobudzają skórę do odbudowy. Pierwszy kierunek działania to receptory na fibroblastach w skórze. Dzięki takiemu pobudzeniu przekształcają się w miofibroblasty. Stymulowany jest proces wytwarzania kolagenu typu I i elastyny, co powoduje zagęszczenie skóry i jej uniesienie. Drugim mechanizmem jest „zmiatania” wolnych rodników i działanie antyoksydacyjne. Polinukeotydy wiążą wodę i zapewniają długotrwałe izoosmotyczne nawodnienie macierzy pozakomórkowej. Dzięki temu skóra staje się nawilżona i jędrna.

Produkt jest naturalny i bezpieczny, odpowiedni dla każdego rodzaju skóry. Nie zawiera substancji o potencjale uczulającym. Występuje w postaci przezroczystego żelu.

 

Pamiętać należy, iż prezentowany opis ma charakter ogólny i nie stanowi informacji medycznej.

Każdorazowo podstawą do wykonania zabiegu jest indywidualna konsultacja lekarska dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa Pacjenta.

bon podarunkowy dentysta opole

BON PODARUNKOWY NA ZABIEGI STOMATOLOGICZNE

SPRAW NIESPODZIANKĘ NAJBLIŻSZYM,

ZADBAJ O ICH PIĘKNY UŚMIECH I ZDROWE ZĘBY