POKAŻ NUMER

BIORESTRUKTURYZACJA SKÓRY

POPRAWA ODŻYWIENIA DELIKATNEJ I CIENKIEJ SKÓRY W OKOLICY OCZU

Nucleofill™ Soft Plus to preparat przeznaczony do biorestrukturyzacji skóry, opracowany na bazie naturalnych polinukleotydów . Stworzony został z myślą o poprawie odżywienia bardzo delikatnej i cienkiej skóry w okolicy oczu.

 

Rekomendacje do stosowania:

 

– Wiotkość skóry

– Drobne zmarszczki w tym tzw. kurze łapki

– Cienie pod oczami

– Obniżenie łuku brwiowego

– Leczenie przed i po zabiegach

 

Produkt jest naturalny i bezpieczny, odpowiedni dla każdego rodzaju skóry. Nie zawiera substancji o potencjale uczulającym. Występuje w postaci przezroczystego żelu.

BIOREGENERACJA SKÓRY- LIFTING NA POZIOMIE KOMÓRKOWYM

Nucleofill to nowa linia odmładzających i chroniących skórę produktów biostymulujących tzn. stymuluje skórę do regeneracji ( własna praca skóry).

 

Nucleofill jest idealny dla osób, które zauważają u siebie utratę elastyczności i objawy starzenia, a skóra jest pozbawiona blasku i wymagająca dogłębnego nawilżenia. Zabieg można wykonać niezależnie od wieku i rodzaju skóry.

Wskazania do zabiegu

 

  • rewitalizacja skóry i poprawa jej elastyczności
  • lifting twarzy, szyi i dekoltu
  • opóźnianie starzenia przez
  • regeneracja skóry
  • poprawa nawilżenia skóry
  • profilaktyka przeciwstarzeniowa

Nucleofill to preparat do głębokiej odnowy i bioresktukturyzacji skóry. Ten innowacyjny zabieg działa na trzech poziomach:

 

– liftingu

– antyoksydacji

– nawilżenia

WAŻNE !

 

Polinukleotydy wiążą wodę w organiźmie, zwiększając nawilżenie skóry oraz zwalczają wolne rodniki i hamują fotostarzenie skóry

 

Potrójne działanie preparatu na poziomie komórkowym daje efekt wyraźnego i długotrwałego odmłodzenia. Nucleofill to synonim innowacyjnej biotechnologii w medycynie estetycznej i anti-agingu. Ta naukowo potwierdzona metoda biostymulacji skóry, zawiera polinukleotydy, które w trzykierunkowym mechanizmie pobudzają skórę do odbudowy. Pierwszy kierunek działania to receptory na fibroblastach w skórze. Dzięki takiemu pobudzeniu przekształcają się w miofibroblasty. Stymulowany jest proces wytwarzania kolagenu typu I i elastyny, co powoduje zagęszczenie skóry i jej uniesienie. Drugim mechanizmem jest „zmiatania” wolnych rodników i działanie antyoksydacyjne. Polinukeotydy wiążą wodę i zapewniają długotrwałe izoosmotyczne nawodnienie macierzy pozakomórkowej. Dzięki temu skóra staje się nawilżona i jędrna.

Produkt jest naturalny i bezpieczny, odpowiedni dla każdego rodzaju skóry. Nie zawiera substancji o potencjale uczulającym. Występuje w postaci przezroczystego żelu.

 

Pamiętać należy, iż prezentowany opis ma charakter ogólny i nie stanowi informacji medycznej.

Każdorazowo podstawą do wykonania zabiegu jest indywidualna konsultacja lekarska dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa Pacjenta.