Medycyna estetyczna

KLINIKA MEDYCZNA

Nie czekaj w kolejce na wizytę u lekarza specjalisty, zadbaj o swoje zdrowie już teraz. Umów wizytę i ciesz się z życia.

Specjalistyczna opieka

Sprawdzony i doświadczony zespół o wielu specjalizacjach to gwarancja profesjonalizmu i bezpieczeństwa zdrowia Pacjenta.

Umów wizytę

lek. med. Joanna Galańska- Grzeszek

POKAŻ NUMER
Umów wizytę
Joanna Galanska-Grzeszek - ZnanyLekarz.pl

ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

MEDITEKA to miejsce, w którym kompleksowo zajmujemy się problemami skóry.

W naszej Klinice każdy z Pacjentów może skorzystać z profesjonalnych usług i zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Chcemy Państwu zaproponować zabiegi, które nie tylko pozwalają zachować urodę i przeciwdziałać procesowi starzenia się skóry , ale przede wszystkim zachować dobrą kondycję psychiczną. Decydując się na zabiegi medycyny estetycznej zmierzamy w kierunku odmłodzenia naszej skóry i poprawy jej wyglądu
ale także zwiększenia komfortu życia. Zabiegi medycyny estetycznej zorientowane są na działania zapobiegawcze, skupione wokół profilaktyki przeciwstarzeniowej, mające odtworzyć stan skóry sprzed procesu starzenia.
Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie zdając sobie sprawę z tego, że każdy ma inne potrzeby i oczekiwania.

PAMIĘTAJMY!

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej są zabiegami lekarskimi!

W Klinice Mediteka za priorytet przyjęliśmy zapewnienie bezpieczeństwa naszym Pacjentom. Wszystkie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej poprzedzone są zawsze fachową konsultacją lekarską, w trakcie której ustala się wszelkie szczegóły. Dodatkowo przeprowadzony wywiad pozwala na określenie strategii zabiegowej oraz wybór odpowiednich metod umożliwiających osiągnięcie zamierzonych efektów.

UWAGA!

W naszej Klinice zabiegi wykonuje lekarz- Joanna Galańska-Grzeszek.

 

Pani Doktor posiada odpowiednie kompetencje, wieloletnie doświadczenie,

co w połączeniu gwarantuje bezpieczeństwo zabiegów.

 

Należy również wspomnieć, iż Pani doktor pracuje na nowoczesnym i zaawansowanym sprzęcie, umożliwiającym osiągnięcie najlepszych rezultatów.

BEZPIECZNY ZABIEG MEDYCYNY ESTETYCZNEJ?

 

Tylko u lekarza !

 

Powiększanie ust kwasem hialuronowym, usuwanie zmarszczek czy mezoterapia igłowa to tylko niektóre zabiegi medycyny estetycznej cieszące się ogromną popularnością. W przeciwieństwie do zabiegów domowych te wykonywane w profesjonalnym gabinecie , przynoszą prawie natychmiastowy rezultat. Należy jednak zauważyć, że nawet najmniej inwazyjny zabieg może nieść za sobą niepożądane skutki, dlatego tak ważne jest, aby oddać się w ręce lekarza medycyny estetycznej.

OFERTA

Twój uśmiech jest dla nas
najważniejszy

Sprawdź co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić

bon podarunkowy dentysta opole

BON PODARUNKOWY NA ZABIEGI STOMATOLOGICZNE

SPRAW NIESPODZIANKĘ NAJBLIŻSZYM,

ZADBAJ O ICH PIĘKNY UŚMIECH I ZDROWE ZĘBY